+420 725 918 889
Info@bydlimevesvinech.cz
O projektu nadpis

Ve čtvrté etapě  našeho současného developerského projektu Vám opět nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK, každou s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím stáním v nově vznikajícím obytném souboru A3. Novostavba vzniká na v ulici Za Pilou, na východním okraji města Trhové Sviny, poblíž komunikace II/156, vedoucí z Českých Budějovic směrem na Nové Hrady. Areál nabízí nádherný a ničím  nerušený výhled do krajiny obklopené vzrostlým lesem. Prní etapa byla zakončena v roce 2014 kolaudací a  předáním pětipodlažního bytového domu B1 o 17 BJ, dále v roce 2018 třípodlažního A1 s 10 BJ, v roce 2019 pokračovala výstavba dalšího třípodlažního bytového domu A2 o 10 bytových jednotkách o stejné velikosti a dispozici jako A1, kde byly všechny byty předány po kolaudaci v březnu letošního roku.

Nyní pokračujeme další, čtvrtou etapou, a to výstavbou dalšího třípodlažního bytového domu A3 o 10 bytových jednotkách o stejné velikosti a dispozici jako A1 a A2. Kolaudaci plánujeme na konec roku, předání bytů v březnu 2021. K dispozici jsou poslední dva byty, a to byt č. 103 o velikosti 3+kk s terasou a dále byt č. 303 o velikosti 4+kk.

V úrovni prvního nadzemního podlaží je situován hlavní vstup do objektu, na který navazuje chodba se schodištěm a výtah. Dále je zde umístěna kočárkárna/kolárna, technická místnost, kotelna a sklepy pro všechny bytové jednotky. V těsné blízkosti bytového domu jsou vybudována parkovací stání pro osobní automobily (ke všem BJ), areál příslušející ke každému bytovému domu je zabezpečen oplocením. Součástí projektu komplexu v dalších etapách je i menší obchodní zóna zajišťující nezbytnou infrastrukturu a víceúčelové sportovní zařízení včetně bazénu pro veřejnost.

Byty v novostavbách jsou dálkově vytápěny s vlastním měřením spotřeby tepla. Byty budou standardně vybaveny KOUPELNOU se zařizovacími předměty ( umyvadlo, WC, event. bidet, vana, event. sprchový kout a u některých typů bytů oddělené WC v samostatné místnosti s umývátkem). Zhotovitel zákazníkům nabízí možnost výběru  z několika barevných kombinací ve 3 druzích standardu obkladů a dlažeb, v případě požadavků na nadstandardní vybavení je možnost navrhnout a zhotovit koupelnu dle přání a představ klienta. Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovými zárubněmi. Okna a balkónové dveře jsou plastové.

V místnostech budou ve standardu plovoucí podlahy, dlažba v koupelnách a na WC, keramické obklady. V této fázi stavby je možné ovlivnit dispozice bytu. Všechny byty od velikosti 2+KK jsou osazeny  balkóny,  byt v přízemí o velikosti  3+KK má terasu. V bytech budou rozvody společné televizní antény, telefonu a datové sítě.

Obvodové stěny přízemí budou provedeny z keramických tvárnic HELUZ FAMILY 44, P10. Obvodové stěny v ostatních patrech budou provedeny z keramických tvárnic HELUZ FAMILY 38, P10, (doplněných o kompletní zateplovací systém tl. 100 mm.) Klienti, kteří si zarezervují bytovou jednotku před dokončením interiérů, budou mít možnost zasáhnout do definitivní podoby svého bytu, umožňujeme klientské změny a výběr designu povrchových úprav.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT
SÍDLO SPOLEČNOSTI
REMONST Development, a. s.
Rudolfovská 460/93
370 01 České Budějovice
KONTAKTNÍ OSOBA
Ing. Jana Hořejší
horejsi@remonst.cz
+420 725 918 889